What's new

Iranian Chill Thread

Vase chi Irano bayad betoonan ro naghshe neshoon bedan?

Age hamin alan ye naghshe bezaran jelot began folan keshvare jahan sevomiro ro in naghshe neshoon bede ghol midam nemitooni neshoon bedi, vali etela'te kafi dari dar morede oon keshvar.

Enghade khodeto be khariat nazan. To 90% donya, Iran bad tar az kore shomali hesab mishe. Oon surveyi ke behet neshoon dadam natijeye mosahebe ba ~25,000 ta adam to 22ta keshvar bood.

وقتی شبکه های غربی 24 ساعته دارن ضد ایران و ایرانی خبر پخش می کنن و فیلم ها و سریال هاشون هم از این قائده مستثنی نیست چه انتظاری داری ؟

این نظر سنجی باید از کسانی انجام بشه که حداقل 1 ایرانی تو زندگیشون دیدن یا میدونن که طرف مقابل چی میگه نه کسانی که کل عمرشون زیر سلطه ی رسانه های ضد ایرانی بودن .

این دفعه ی دومه که داری توهین می کنی . :disagree:

@S00R3NA
agha shoma daneshjoo hasti?
chi mikhooni?
oon axe dalghake:D ke gozashti kiye? khodeti?

chi mikhooni?
felan ke dargire darsam . daneshgah amun nemide be chize digeiy fekr konam .
pesar khale, soalo dashte bash:D. Arz mikonam chi mikhooni? che reshte ee?

che kari ? mortabet be reshtate ?
Ey mortabet, bi mortabet!!!, hame kar mikonim abe hoz mikeshim pirezan khafe mikonim:lol: hame kar oono velesh.

mesle inke kheili behet khosh gazeshte
na baba bad nabood dore ee bood bara khodesh ke bogzasht
Iran hasti? ya shoma ham oonvare abi?

تمام دنیا ؟

این تمام دنیا کسانی هستن که نمیتونن ایران رو رو نقشه پیدا کنن و اشتباها استرلیا رو نشون میدن و اکثرشون فقط اسم ایران رو تو شبکه های غربی شنیدن .

آقا، همه جای دنیا همین نظر را دارند، حتی در کشور‌های مسلمان، توی این نظرسنجی که آبی‌ نشون داد، کشور به کشور هم آمار را داده اند و تنها در پاکستان بود که نظرِ مثبتی به ایران داشتند.

به علاوه، من اگه به شما بگم که سیرالئون را روی نقشه به من نشون بده، میتونی‌ به من نشون بدی؟ ولی‌ اگه ۴ تا چیز خونده باشی‌، میدونی که فقیر‌ترین کشور دنیا و جای افتضاحیه. فکر کردی که برای مردم دنیا، ایران با سیرالئون فرقی‌ داره؟!!!

آقا، همه جای دنیا همین نظر را دارند، حتی در کشور‌های مسلمان، توی این نظرسنجی که آبی‌ نشون داد، کشور به کشور هم آمار را داده اند و تنها در پاکستان بود که نظرِ مثبتی به ایران داشتند.

به علاوه، من اگه به شما بگم که سیرالئون را روی نقشه به من نشون بده، میتونی‌ به من نشون بدی؟ ولی‌ اگه ۴ تا چیز خونده باشی‌، میدونی که فقیر‌ترین کشور دنیا و جای افتضاحیه. فکر کردی که برای مردم دنیا، ایران با سیرالئون فرقی‌ داره؟!!!

این نظر سنجی باید از کسانی انجام بشه که حداقل 1 ایرانی تو زندگیشون دیدن یا میدونن که طرف مقابل چی میگه نه کسانی که کل عمرشون زیر سلطه ی رسانه های ضد ایرانی بودن .

من چند ماه قبل یه سرچی توی اینترنت انجام دادم تا به یه سایتی رسیدم که اطلاعاتی درباره ی سفر به ایران و ... میداد و کسانی که به ایران سفر کرده بودند نظرات و خاطرات خودشون رو در مورد ایران و مردمش نوشته بودند .

قریب به وقوع افراد نه تنها نظرات مثبتی درباره ی ایران داشتند بلکه از واقیعتی که دیده بودند شوکه شده بودند .

تعداد زیادیشون گفته بودند که میترسیدند تو ایران به خاطر امریکایی و اروپایی بودن کشته بشن اما بعد از دیدن ایران و مردم مشتاق شده بودند که چند بار دیگه به ایران سفر کنن .

دوست عزیز ، قدرت رسانه های غربی این وضعیت رو به وجود اورده در حالی که واقیعت امر رو باید از کسانی که ایران بودند یا با چند تا ایرانی در تماس بودند بپرسید .

@S00R3NA
آقا شما درست می گی
@rmi5
شما هم درست می گی
حقیقت اینه که به خاطر تخریبات رسانه ای جلوه ی ایران در عرصه ی بین الملل حقیقتا خراب شده و خب واقعیت هم اینه که حالا به هر دلیلی چه تخریبات رسانه ای و چه نه، چه به درستی و چه به نادرستی جلوه خراب شده
و متاسفانه باید بگم همونطور که ساختن یه ساختمون یکی دو سال ممکنه طول بکشه اما تخریبش کار یک روزه در مورد تصویر و جلوه ی یک مملکت نیز همین صادقه و تصویری که خراب شد، آبرویی که بر باد رفت، دیگه به همین سادگی ها تصحیح نمی شه

وقتی شبکه های غربی 24 ساعته دارن ضد ایران و ایرانی خبر پخش می کنن و فیلم ها و سریال هاشون هم از این قائده مستثنی نیست چه انتظاری داری ؟

این دفعه ی دومه که داری توهین می کنی . :disagree:
Hamchi migi shabakehaye gharbi engaar Hollywood seda simast!

Hollywood film dorost mikone vase inke pool dar biare. Vaghty hameye donya tanafor daran azatoon va regime akhoonditoon, Hollywood miad soojeye bade filmo mikone ye mosht Irani.

Badesham, gheir az 300, che filme badi dar morede Iran saakhtan? Argo ro saakhtan ke haghighat dasht. Mese ye mosht arabe terrorist narin gerogan begirin, kesi film dar moredetoon dorost nemikone. Key 24 saate dar moredetoon khabar pakhsh shod? 10 deyeghe dar hafteham dar morede Iran inja khabar pakhsh nemishe. Har moghe ahmadinejad gohe ziadi mikhord ye nim negahi be Iran mishod, hame maskhare mikardan va tamoom mishod miraft. Kheily fekr kardin tofei hastin na?

Shomaham mitoonin film dorost konin dar morede gharb va mikonin, vali hichki to donya tare ham vasatoon khoord nemikone. Chera? Vase inke Iran ye keshvare terroristiye jahan sevomi hesab mishe va haghighatam dare. Hich rabti be hollywood va CNN ham nadare. CNN va Hollywood az in masale estefade mikonan va azash pool dar miaran. Vaghti ye most kos khol mesle kim jong ill va khamenei to donya vojod dare, Hollywood miad ba kamale meyl estefadashoon mikone vase sooje, do ta livan abam mikhore roosh. Chera hichki az Canada va Sweden va hezar ta keshvare dige filme bad nemisaze?

ukspeed.png

:suicide2:

Back
Top Bottom