What's new

Hassan Rohani | The New Iranian President.

سلام

به قول شاعر گفتنی »

دمار از ما بر آوردی نمی گوی بر آوردم؟

@SOHEIL, قالیباف =? paradox

کلا این ادبیاتش من رو یاد گذشته ها میندازه
قاليباف: تا پيشرفت نباشد عدالت يعني توزيع فقر/ جليلي: حضرت علي فرمود در عدالت است كه پيشرفت شكل مي گيرد
حسن عباسی: با كدام مباني‏اقتصادي قول بهبود اقتصاد در 6 ماه تا دو سال را می‏دهيد!؟
‎جليلي پارتي بازي نكرد روستاي پدري بدون برق ماند!

این یکی رو که خوندم ذوق مرگ شدم
جلیلی به اشتون گفت اگر اراده كرديد حقوق ملت ایران را بپذیرید در خدمتیم اگر نه، التماس دعا!

Last edited by a moderator:
@SOHEIL, قالیباف =? paradox

کلا این ادبیاتش من رو یاد گذشته ها میندازه
قاليباف: تا پيشرفت نباشد عدالت يعني توزيع فقر/ جليلي: حضرت علي فرمود در عدالت است كه پيشرفت شكل مي گيرد
حسن عباسی: با كدام مباني‏اقتصادي قول بهبود اقتصاد در 6 ماه تا دو سال را می‏دهيد!؟
‎جليلي پارتي بازي نكرد روستاي پدري بدون برق ماند!

این یکی رو که خوندم ذوق مرگ شدم
جلیلی به اشتون گفت اگر اراده كرديد حقوق ملت ایران را بپذیرید در خدمتیم اگر نه، التماس دعا!

هیچ کس کامل نیست !!! همراه اول

:D

Imagine Mashai as the president of Iran
LMAO

pc4a2a9aa14512dca2e0e1a392ff0c19cb_0.051141001304416410_taknaz_ir.jpg

بچه ها بالا غیرتا این تصاویر دل انگیز رو پست نکنید، طبع لطیف ما برفکی شد

بچه ها بالا غیرتا این تصاویر دل انگیز رو پست نکنید، طبع لطیف ما برفکی شد

wubpink.gif
slowdance__by_serge.gif

نخست قاهر، سپس پهپاد حماسه و اینک سیرک انتخاباتی! ه

از مسئولان محترم تقاضا داریم در مناظره های بعدی برای هر نامزد یک زنگ هم بگذارند تا چست و چابکی کاندیداهای گرامی هم لحاظ شود.

:raise:

اين چه مسخره بازي بود آخه
ياد مسابقه هفته نوذري افتادم
!
جايزه دادن بهشون
?
قابلمه, ماشين لباس شويي, سفر عتبات, ال سي دي, لپ تاپ, تخم مرغ شانسي
لپ لپ... پوشک ماي بي بي
!
پفک مينو

خداییش راست گفته این مناظره بود یا مشاعره.

از دفعه بعدی مناظرات :
:woot: تک بیاره بازی میکنن .... هر کی تک بیاره رییس جمهور ایران میشه ....

احتمالاً مرحله بعد مناظره ، به هر نفر یه جمله می دن که شش بار تکرار کنند
مثلا: شیش سیخ جیگر سیخی شیش هزار!

صدا و سیما: کاندیداهای محترم تا ساعت 23 فردا شب فرصت دارند کاردستی های خود را تحویل دهند!

مراحل بعدی مناظرات: کشیدن نقاشی با آبرنگ / طناب کشی/ حبس نفس/ زووو/ اسم فامیل/ ماست خوری!

صدا و سیما از طریق کنکور و آزمون تستی رئیس جمهور می پذیرد!!!

مرحله بعد مناظره: 6 تا كلمه ميدن ميگن باهاش جمله بساز.

حیدری پانتومیم اجرا می کنه ، کاندیداها باید حدس بزنن.

حالا جدای از شوخی تو بین کاندیداها چه کسی بهتره از نظر شما؟

سلام

اتفاقا قسمت دوم مناظره خیلی هم خوب بود ... کسی که یکم روان شناسی یا این جور چیزها خونده باشه به راحتی می تونست دیدگاه این اشخاص رو به دست بیاره و شخصیتشون رو تجزیه تحلیل کنه ...

در ضمن ، عارف تو همون سه دقیقه ی وقتش می خواست موضوع رو از اقتصاد یک راست بکشونه به سیاست و بگه اصولگرایان بد ، ما خوب !!!

در ضمن برای برگزاری مناظره بین نامزدها باید حدود 28 مناظره برگزار بشه که می شه حدود 48 ساعت ( هر مناظره 2 ساعت ) که این غیر قابل اجرا هست ....

اوهوهو جان ... شما که نمی خوای رای بدی پس چرا مناظره نگاه می کنی !؟ بزن همون بی بی سی و وی او ای رو نگاه کن برات بهتره ....

سلام

اتفاقا قسمت دوم مناظره خیلی هم خوب بود ... کسی که یکم روان شناسی یا این جور چیزها خونده باشه به راحتی می تونست دیدگاه این اشخاص رو به دست بیاره و شخصیتشون رو تجزیه تحلیل کنه ...

در ضمن ، عارف تو همون سه دقیقه ی وقتش می خواست موضوع رو از اقتصاد یک راست بکشونه به سیاست و بگه اصولگرایان بد ، ما خوب !!!

در ضمن برای برگزاری مناظره بین نامزدها باید حدود 28 مناظره برگزار بشه که می شه حدود 48 ساعت ( هر مناظره 2 ساعت ) که این غیر قابل اجرا هست ....

اوهوهو جان ... شما که نمی خوای رای بدی پس چرا مناظره نگاه می کنی !؟ بزن همون بی بی سی و وی او ای رو نگاه کن برات بهتره ....

28 x 2 = 56 :ashamed:

28 x 2 = 56 :ashamed:

سلام ... یک لحظه فکر کردم 24 تا حالت مختلف داره ...

فرمولش فکر کنم این باشه

تر کیب آر تایی ان شی متمایز

nCr = C ( n, r ) = n!/ ((n-r)!r!)

n = تعداد اشیا
r = 2 ، ترکیب که می شه

8!/((8-2)!2!) = 8*7*6!/6!2! =( 8*7)/2! = 4*7 = 28

این نامزدها که ادعا می کنند دیگه باید با یک محاسبه ساده بدونند با 28 حالت مختلف نمی شه مناظره برکزار کرد !!!!!!!!!!!!

جایی که مناظره می گذارند حداکثر تعداد نامزدها حدود 4 تا 5 نامزد می شه ...

کسایی که کامپیوتر خونده باشند می دونند بدترین محاسبات از نظر زمانی یکیش محاسبات نمایی هست و بعدیش هم محاسبات فاکتوریل !!!

Back
Top Bottom