What's new

Çay Bahçesi

Arkadaşlar bir sorunum var biri yardım etsin bana.

GF'yle konuşmak için hem bilgisayarda hemde telefonda facebook'u kullanıyorum (beleş). Şimdi kız bana diyorki, Ben dün gece saat 3:30 am'de online olmuşum, bana "Neden uyumadın" diye sormuş ben cevap vermemişim, sonra çıkmışım faceten sonra yine girmiş yine sormuş yine cevaplamamışım. Buda sinir olmuş kalkmış bilgisayarını açmış saat 5:00 am kadar bana mesaj atmış, screenshot falan çekmiş. Bende 5'a kadar 12-13 defa face girip çıkmışım.....

Ben dün gece 1'de yattım, sabah 6'da uyandım, saat kaç olmuş diye bi telefona baktım, tonla mesaj var. En sonda benden ayrılmak mı istiyosun dior.....

Neyse öğlen aradım durumu anlattım yani "Ben uyuyodum" dedim. O da o zaman bu durumu açıkla bana dior. Niye onlinesın dior, Ben"Yaw online filan değilim, uyuyodum " diorum. oda "Yok onlinedın işte, screenshot aldım... yok değilsen o zaman açıkla bu durumu " dior.

Yaw biri bana yardım etsin, niye olmuş olabilir bu online olma durumu ?
c356174b54bb45148039b151d9b99c46.jpg

Biri şifreni biliyodur başka ne olacak.

Valla bende yapacak bişeyim olmasa bile ara ara girip çıkıyorum, belki öyle bi alışkanlıktır.

Yalnız yengede gece 4 te 5 te oturup bununla mı uğraşmış :D

edit: bu arada mesajlar görüldü diyormuymuş ?

GF'yle konuşmak için hem bilgisayarda hemde telefonda facebook'u kullanıyorum (beleş). Şimdi kız bana diyorki, Ben dün gece saat 3:30 am'de online olmuşum, bana "Neden uyumadın" diye sormuş ben cevap vermemişim, sonra çıkmışım faceten sonra yine girmiş yine sormuş yine cevaplamamışım. Buda sinir olmuş kalkmış bilgisayarını açmış saat 5:00 am kadar bana mesaj atmış, screenshot falan çekmiş. Bende 5'a kadar 12-13 defa face girip çıkmışım.....

Ben dün gece 1'de yattım, sabah 6'da uyandım, saat kaç olmuş diye bi telefona baktım, tonla mesaj var. En sonda benden ayrılmak mı istiyosun dior.....

Neyse öğlen aradım durumu anlattım yani "Ben uyuyodum" dedim. O da o zaman bu durumu açıkla bana dior. Niye onlinesın dior, Ben"Yaw online filan değilim, uyuyodum " diorum. oda "Yok onlinedın işte, screenshot aldım... yok değilsen o zaman açıkla bu durumu " dior.

Sinan ya face den ya da başka bi siteden senin hesabına dünyanın nerelerinden girildiğini öğrenebiliyodun... Büyük ihtimal face in kendi özelliğiydi... Bi araştır ben teldeyim araştıramıyorum...

Sinan bence Kıza bu formda yukarda yazdığın su mesajı bir okut...ikna etmek için yeterli olur sanırım :-) tabi geri tepme ihtimalide mevcut :-)

Last edited:
Sinan ya face den ya da başka bi siteden senin hesabına dünyanın nerelerinden girildiğini öğrenebiliyodun... Büyük ihtimal face in kendi özelliğiydi... Bi araştır ben teldeyim araştıramıyorum...

Ya zaten gmail olsun, face olsun değişik bi yerden girilince hemen hesabı kitliyor, bana da mesaj atıyor. Öyle bi şey olduğunu sanmıyorum... Acaba bağlantıyla alakalı mı ? Telefonda hem wirelesstan, hemde turkcell internet paketinden bağlınıyordu. Her ikiside açıktı acaba onlar mı bi şekilde karıştı acaba diye düşünüyorum.

Sinan bence Kıza bu formda yukarda yazdığın su mesajı bir okut...ikna etmek için yeterli olur sanırım :-) tabi geri tepme ihtimalide mevcut :-)

Biraz düzeldi durum, bence hiç risk almıyım. :)

Ama ne olduğunu anlatabilirsem, iyice rahat edicem.

yo, how r u doin all, im just trying to get some attention, so give me attention, oh and pray for my admission in PIEAS (University) and pray there are no girls there, specially you @xenon54 and @Sinan and @rmi5
cuz you all like your prayers work LOL
Good luck buddy.

Ya zaten gmail olsun, face olsun değişik bi yerden girilince hemen hesabı kitliyor, bana da mesaj atıyor. Öyle bi şey olduğunu sanmıyorum... Acaba bağlantıyla alakalı mı ? Telefonda hem wirelesstan, hemde turkcell internet paketinden bağlınıyordu. Her ikiside açıktı acaba onlar mı bi şekilde karıştı acaba diye düşünüyorum.
Iyide senin hesabindan mesaj felan atilmis diyorsun, burada iki ihtimal var, ya birisi senin sifreni biliyor (bence degistir) yada uyur gezersin (düsük bir ihtimal) insanlar uykudayken neler yapabiliyor inanmazsin, uyurken araba kullananlar bile var.

Iyide senin hesabindan mesaj felan atilmis diyorsun, burada iki ihtimal var, ya birisi senin sifreni biliyor (bence degistir) yada uyur gezersin (düsük bir ihtimal) insanlar uykudayken neler yapabiliyor inanmazsin, uyurken araba kullananlar bile var.

Yok mesaj atılmamış benim hesabımdan, Sadece face'e girince yeşil ışık yanıyo ya, online olduğunu gösteren o yanmış.
Mesela mesaj atınca, sen mesajı okuyunca, altında yazarya "görüldü" diye, öyle bi şeyde olmamış. Sadece face bağlanılmış, bi kaç kere.

Acaba internet bağlantısı koptu tekrar geldi, o sırada da telefonda zaten face açıktı, öyle bi şeyler mi oldu acaba... bilmiorum ki?

Uyurgezer değilim yaw, bu zamana kadar bilinirdi. :)

Yok mesaj atılmamış benim hesabımdan, Sadece face'e girince yeşil ışık yanıyo ya, online olduğunu gösteren o yanmış.
Mesela mesaj atınca, sen mesajı okuyunca, altında yazarya "görüldü" diye, öyle bi şeyde olmamış. Sadece face bağlanılmış, bi kaç kere.
Acaba internet bağlantısı koptu tekrar geldi, o sırada da telefonda zaten face açıktı, öyle bi şeyler mi oldu acaba... bilmiorum ki?
Ha, yanlis anlamisim, ozaman kesin baglantida vardir bisey, oda biraz insafli olsun yahu bir yesil isik yüzünden triplere sokmasin seni. :D

Uyurgezer değilim yaw, bu zamana kadar bilinirdi. :)
Mesaj felan atilmis diye anlayinca her ihtimali gözden gecirdim. :lol:

@LegionnairE

Look legicim . (@xxxKULxxx beat that :D)

I checked out some of the past warnings and basically only a kindergarten teacher would give those out so I deleted those from your record unfortunately that doesn't really matter too much. On the flip side though you have to admit that you were using insults against people here and there im pretty sure everyone knows you dont mean it in a really bad way atleast I dont. So sorry for you giving some of the older infraction points to small stuff but still you could have gotten them on some other posts and you know that too.

Just help me out some and dont post this kind of stuff:

2legi.jpg

3legi.jpg

4legi.jpg

1legi.jpg

Theres alot of other stuff in addition to what I posted above so dont act like you weren't breaking any rules. unfortunately i was inexperienced in the first few weeks so we had crapy moderation. So basically I apologize for the infraction points that were given due to some minor inappropriate language which I have now seen mods use aswell but I want you to admit that if I had given infraction points to posts such as the examples I showed above you would have still been banned.

I manned up now its your turn.

Back
Top Bottom