What's new

Iraqi shia militia threaten turkey...again

Zannedersem Kuzey Irak Kürtleri ve Suriye'li Kürtler Türkiye'ye kapak atmak istiyor. Türkiye, AB'ye girmeden önce. Danışıklı dövüş gibi bişey. Irak 3 parçe sunni Arab Arab lara, şii Arab İran a ve Kürt bölgesi Türkiye ye kalıyor.

Olabilir mi böyle varsayım ?

Bence Imarlidan Sonra Bu Adamin Basardiklarini biz kaybedecez gibi ............. Allahim 548 al ,

TBMM.jpg

Bize Tek bir Adami ver :

ataturk3.jpg

madmutsi yorumundan Mehmet Ali Birand ın 2009 daki makale sini hatırladım.
Link

makale den,
Benim sözünü ettiğim kesimler, sorunun çözülmesi gereğine inanmasına rağmen, atılan adımları kuşku ve kaygıyla izleyen “ iyi niyetli” insanlar.

ben inanıyorum ki hiç birşey kaybetmeyiz kardeşim. bugün varlar yarın yoklar.

Zannedersem Kuzey Irak Kürtleri ve Suriye'li Kürtler Türkiye'ye kapak atmak istiyor. Türkiye, AB'ye girmeden önce. Danışıklı dövüş gibi bişey. Irak 3 parçe sunni Arab Arab lara, şii Arab İran a ve Kürt bölgesi Türkiye ye kalıyor.

Olabilir mi böyle varsayım ?
Hocam galiba böyle bir niyet var gibi. Sanırım İran Azeri nanesini de yiyeceğiz. İnşallah evdeki pirinçten olmayız.

Birde eski büyükelçi bir ağabeyimizle yaptığım konuşmadan sonra... Sanırım onlar da inanıyorlar. BOP dedikleri buydu galiba.

Before Turkish members get emotional and nationalistic, take some of your time reading the article sent by OP and tell me where exactly this guy has threatened Turkey with war.He has a point and is opposing Turkish and Qatari flow of arms to Syria and warns that these terrorists may find their way to Iraq, a country that is biggest victim of sectarian violence in the world.

The op is the most anti-shia member on PDF, I'm surprised that Turkish members have fallen for him and his twisting of facts.

Back
Top Bottom