What's new

Cay Bahcesi

Status
Not open for further replies.
:ashamed: it is :oops: Greek sea monster :p:

turkishcavalryxviictave.jpg

Yazık ya...Legi harbi senin durum da zor... Baksana sığındığın saçma sapan geçersiz bahanelere... Yok efendim politik kazanım içinmiş... Ya arkadaş politik kazanım elde etmek istese maaşlara %50- %100 zam yapar... Savunma sanayini çok az insan takip ediyor, biliyor, gelişmelerden toplumun neredeyse tamamının doğru düzgün bilgisi yok, toplum tarafından ilgi görmüyor... Başbakan'ın yaptığı tüm konuşmalara da baktığında çok nadiren bu konudan söz ediyor...

Ayrıca savunma sanayini geliştirmek büyük cesaret ister, hükümet devrilirse seni, beni veya SSM çalışanlarını veya savunma firmalarındaki mühendisleri vs asmayacaklar Başbakan'ı asacaklar... Silahları eskiden oduğu gibi batıdan alsaydık hiç sorun çıkmazdı ama işte şimdi batının en büyük rahatsızlıklarından biri savunma sanayindeki atılımlarımızdır...

Ama işte sen gerçekleri bildiğin halde böyle komik bahaneler ileri sürüyorsan senin mevcut durumu burada itiraf etmen çok zor...

:wave:
Türkçe yazmam gerekiyor sanırım anlaman için.
İhaleye fesat karıştırmak adli bir suçtur, başbakan MİLGEM ihalesinde açıkça suç işlemiştir, sen bundan çıkarı olduğunu düşün veya düşünme bu gerçeği değiştirmez. Yedikleri haltlar ses kayıtlarıyla sabit, bunların peşinden giden polislerin, savcıların da başlarına neler geldiğini gördük, avukatları adliye koridorlarında sürükleyerek haklı çıkılmaz.

Savunma sanayii'nin toplum tarafından ilgi görmediği günleri sen görmedin, bugün her şeyin reklamı yapılıyor.

Şunu unutma ki bu ülkede asılan tek başbakan bu ülkeyi NATO ya sokan Adnan Menderes'in ta kendisidir.
Bu dünyayı para yönetiyor artık silahlar değil, Türk ordusu her zaman güçlüydü.

Ama eskiden rumlar S300 yerleştirmeye kalktıkları zaman "vururuz" diyorduk ve geri adım atıyorlardı, bugün oldukça rahat petrol, doğalgaz çıkartıyorlar. Haburdan, çuval olayından, barzaniden felan bahsetmiycem. Erdoğan her zaman kişisel servet peşinde olan satılık bir adamdı. İçeride cesur dışarıda korkak bir adamdı, siz bunları göremediniz. Gezi olayları patlak verdiğinde Afrikaya kaçtı, yine kaçıcak. Milyar dolarları var isviçre bankalarında bu milletin sırtından kazandığı onu buraya bağlayan hiçbirşey yok.

Last edited by a moderator:
@Kaan

Konu kapatmak yerine sebebiyet verenler kapansa? Sonuçta forumun yokluğu kişilerinkinden kat be kat daha önemlidir.

Eleştiri yapmak ile hakaret arasındaki sınır belli; neden ikincisini tercih edenlerle birlikte biz de bazı konuların kitlenmesiyle cezalandırılıyoruz?

Anlamak zor...

@Kaan

Konu kapatmak yerine sebebiyet verenler kapansa? Sonuçta forumun yokluğu kişilerinkinden kat be kat daha önemlidir.

Eleştiri yapmak ile hakaret arasındaki sınır belli; neden ikincisini tercih edenlerle birlikte biz de bazı konuların kitlenmesiyle cezalandırılıyoruz?

Anlamak zor...
threadi suanda okuyorum.

...ben hala sayfa sayısı ve alıntıyı bekliyorum, aksi halde bir tartışma olduğunu düşünmek hayal görmektir.

Dediğim gibi Atatürk'le ilgili saçma sapan konuşmalarına cevap vermiyorum. Konu bugünkü politaka ve politikacıları konuşuyoduk.. bununla ilgili bir sorun, yanıtlamamı istediğin bir sorun varsa amenna, ama Atatürk'le ilgili hiç bir yalan ve hakaretine cevap vermiyorum.

İşte böyle arkana bakmadan kaçarsın... Ben sana meclis tutanaklarını gösterdim... Hemen kıvırmaya başla 'yalan' bilmem ne diye...

Tekrarlıyorum #678 no'lu postun bana mıydı ?

Sen de dahilsin tabi... sadece sana değildi...

10259711_736933623023991_1927337340365679404_n.jpg

Metaryalisti sevmem aslında, onunla da kavga ettim :)
Scarface in en sevdiğim sahnesi bu da.. :)

Beyler ne yapıyorsunuz bura da?
Sabahtan beri izliyorum çocuklar gibi it dalaşına tutulmuş sunuz.

Yaşlı başlı adamlar sınız, sergilediği niz seviye ye bakın.

Arkadaş ders çalışıcam gitmiyor elim valla sanki görünmez bi güç durduruyor :/ zaten ders çalışmaya başlayıncada sağım solum ağrımaya başlıyor, sıcak basıyor.

Status
Not open for further replies.
Back
Top Bottom